Kierowca kat. C - 3 lub 4 dni w trasie - 3 lub 4 dni w domu
Polprod Sp. z o. o.
Zabierzów, Małopolskie
3 d. temu
 • Zatrudnimy kierowcę z kategorią C na chłodnię. Wyjazdy co wtorek rano, powroty w czwartek lub piątek. Obsługiwany teren to Austria, Niemcy, Francja i kraje Benelux'
 • u, stałe kółka, stali klienci. Zależy nam na jak najmniejszej rotacji pracowników, duża część naszych kierowców pracuje u nas od 5 lat i dłużej.

  Jazda tylko solówkami bez naczep i przyczep. Od kandydatów wymagamy : 1. Minimum roku doświadczenia w jeździe po Unii 2.

  Dobra znajomość niemieckiego lub angielskiego będzie atutem 3. Dobrej aparycji i zaangażowania w pracy 4. Dobrego kontaktu z klientami 5.

  Karty kierowcy W zamian oferujemy : 1. Regularną i bardzo atrakcyjną pensję - możliwość zarobku od 4500 do 6500 netto (przy 5 dniowym tygodniu pracy) 2.

  Rodzinną atmosferę w pracy 3. Premie świąteczne i inne 4. Przerwę 2 tygodniową na Święta Bożego Narodzenia, oraz tygodniową na Wielkanoc 5.

  Stały pojazd CV wraz z listem motywacyjnym, prosimy wysyłać poprzez formularz

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku