Produkcja - pakowanie/wykładanie
Blue Trading
Rzeszów, Podkarpackie
1 d. temu

Blue Trading to biuro pośrednictwa pracy, znajdujace się w północnej Holandii, w Zaanstad. Oferujemy najprostsze prace produkcyjne typu pakowanie / wykładanie / zbiory, jak i prace wymagające większego doświadczenia, uprawnień i różnorodnych zdolności organizacyjnych.

Obecnie poszukujemy pracowników produkcji do pracy przy taśmie produkcyjnej przy kwiatach oraz tubkach z tworzywach sztucznego.

Jest to praca na stałe. Osoby aplikujace na to stanowisko powinny rozmawiać komunikatywnie w języku angielskim oraz posiadać dobrze rozwinięte zdolności manualne i wysoką kulturę osobistą.

Dziennie pracujemy od 6 do 12 godzin, w zależności od zamówień. Przeważnie jest to 8 godzin pracy. Wymagania : - komunikatywna znajomość j.

angielskiego - zdolności manualne - wysoka kultura osobista - motywacja do pracy. - chęć podjęcia pracy na minimum 3 miesiące -

prawo jadzy kat B mile widziane Oferta : - możliwośc podjęcia pracy na stałe - pomoc polskojęzycznych kolegów - pomoc w wyrobieniu numeru BSN (numer socjalo-

fiskalny) - szczegółowo opisane odcinki wypłat - wynagrodzenie według holenderskiego CAO pracodawcy - zakwaterowanie w dzielonych domach / dodatkowo płatne -

transport do pracy / dodatkowo płatne - ubezpieczenie grupowe / dodatkowo płatne - dodatkowo płatne nadgodziny Wysyłając swoje CV na adres nie zapominij dodać krótkiej notki od siebie.

Skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku