Produkcja- kontrola jakości- PRACA OD ZARAZ
Job Impulse Sp. z o.o.
Łódź, Łódzkie
4 d. temu

Job Impulse Polska (Grupa Job) to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru : 3000).

Dzięki nam podejmiesz pracę tymczasową lub znajdziesz stałe zatrudnienie. Za naszym pośrednictwem miesięcznie pracuje kilka tysięcy osób w całej Polsce.

Obecnie dla naszego Klienta, prowadzimy rekrutację na stanowisko : KONTROLA JAKOŚCI Nr ref. : KJ / Lodz Tomaszowska1 / 062018 / JR Miejsce pracy : Łódź -

Widzew Nasza oferta : - umowę o pracę tymczasową ze stawką po miesiącu pracy 14,94 zł brutto / h - premie - bezpłatne posiłki -

kartę Multisport w atrakcyjnej cenie - możliwość ubezpieczenia grupowego Jak dojechać? - Nasz Klient oferuje bezpłatny dojazd dla pracowników z Łęczycy, Ozorkowa, Zgierza i Łodzi (Bałuty) Zadania : -

kontrola plastikowych detali oraz wycinaniu nadlewów -drobne prace wykończeniowe -pakowanie gotowego wyrobu Nasze oczekiwania : -

sumienność i zaangażowanie - doświadczenie na produkcji będzie mile widziane ale nie jest konieczne Zapraszam do kontaktu pod numerem tel.

504 730 800 Zapraszamy również do naszego biura mieszczącego się przy ul. Tomaszowskiej 7 w Łodzi . Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych Job Impulse Polska Sp.

z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 10, zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia bieżącej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Job Impulse Polska Sp.

z o.o. Podanie danych jest dobrowolne, a podstawą prawną przetwarzania danych jest art 6 ust.1 lit. a) RODO czyli moja zgoda.

Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną Job Impulse Polska Sp. z o.o. oraz podmiotom wspierającym Job Impulse Polska Sp.

z o.o. w prowadzeniu rekrutacji zewnętrzne podmioty rekrutujące. Wiem, że mam prawo do wycofania zgody w każdej chwili co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Dane nie będą przekazywane do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody w celach rekrutacyjnych a po jej odwołaniu -

przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Job Impulse Polska Sp.

z o.o. dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z naszym Inspektorem Ochrony Danych : iodo małpa jobimpulse.pl

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku