Osoba sprzątająca
Sanpro
Świebodzin, Lubuskie
6 d. temu

Poszukujemy kandydata na stanowisko : Osoba sprzątająca Do obowiązków pracownika będzie należało : Sprzątanie pomieszczeń biurowych, wycieranie kurzy.

Proszę o wysyłanie CV z dopiskiem : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z 2002 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz.

U. Nr 101 poz,926 ze zmianami)". Jak również proszę umieścić w CV lub liście motywacyjnym poniższą klauzulę : Wyrażam zgodę dla Sanpro Consulting BPO Sp.

z o.o. Sp. K. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego na stanowisko osoba sprzątająca, oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 2 lat.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku