Elektryk- konserwator GDAŃSK
ATLANTA POLAND S.A.
Gdańsk, Pomorskie
9 d. temu

Miejsce pracy : Gdańsk Region : Pomorskie ELEKTRYK- KONSERWATOR Opis stanowiska : - bieżąca konserwacja maszyn i urządzeń elektrycznych -

znajomość automatyki przemysłowej - umiejętność czytania schematów elektrycznych - konserwacja i wykonywanie instalacji elektrycznych -

dokonywanie łączeń ruchowych na sieci elektroenergetycznej, podłączanie i odłączanie urządzeń do przeglądów - usuwanie awarii elektrycznych, drobne prace warsztatowe przy naprawach urządzeń elektrycznych -

ocena stanu technicznego maszyn i instalacji, podejmowanie decyzji o dopuszczeniu lub wstrzymaniu ich pracy i formie napraw -

wykonywanie prostych instalacji elektrycznych, układów sterowania - instalowanie i uruchamianie maszyn i urządzeń elektrycznych -

prace konserwatorskie Wymagania : - wykształcenie kierunkowe średnie o profilu elektrycznym lub elektroenergetycznym - doświadczenie w pracy min.

2 lata związane z utrzymaniem ruchu, eksploatacją mile widziane w zakładzie produkcyjnym - samodzielność, inicjatywa, dokładność -

zakładanie, konserwacja i naprawy instalacji elektrycznych i sanitarnych - umiejętność wykonywania podstawowych prac i napraw budowlanych -

umiejętność korzystania z urządzeń pomiarowych - dobra organizacja pracy - uprawnienia SEP do 1kV - mile widziane będzie posiadanie uprawnień wysokościowych Oferujemy : -

umowę o pracę - rozwój zawodowy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - odpowiedzialną i samodzielną pracę - stabilne i pewne warunki zatrudnienia -

możliwość skorzystania z kafeterii świadczeń w ramach ZFŚS (m.in. karta MultiSport, bilety do kina, pre-paidy do aptek, dofinansowanie do opieki nad dzieckiem, kolonii) Zachęcamy do aplikowania! Dziękujemy za każdą przesłaną aplikację, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klikając w przycisk Wyślij zgadzasz się na przetwarzanie przez Atlanta Poland S.A. z siedzibą w Gdańsku, ul. Załogowa 17, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś / eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji.

W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych.

Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji, a gdy wyraziłaś / eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 2 lat od przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem lub naszym Inspektorem Ochrony Danych.

Klikając w przycisk Wyślij zgadzasz się na przetwarzanie przez Atlanta Poland S.A danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np.

Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa.

Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Zgody są dobrowolne i nie mają wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

W każdym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę, wysyłając e-mail na adres : co nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed cofnięciem zgody.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku