Asystent Członka Zarządu
Arriva
Polska
8 d. temu

ARRIVA jest wiodącym ogólnoeuropejskim operatorem na rynku usług transportowych przewożącym ponad 1,5 miliarda pasażerów rocznie w 14 krajach Europy i zatrudniającym ponad 55.

000 pracowników. Arriva jest ważną częścią grupy Deutsche Bahn, wiodącego operatora transportu towarowego i pasażerskiego w Europie.

W Polsce zatrudniamy ponad 1200 osób i prowadzimy działalność w 14 oddziałach, koncentrując działalność na przewozach autobusowych i kolejowych.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Jaki będą Twoje zadania?

Będziesz odpowiedzialna / y za wsparcie Członka Zarządu we wszystkich kwestiach związanych z administracją i projektami.

Twoje codzienne obowiązki będą polegały na kompleksowym zarządzaniu kalendarzem Członka Zarządu, bieżącym wsparciu nad prawidłowym i terminowym obiegiem dokumentów (CAPEX, umowy, rozliczenia) oraz przygotowanie i rozliczanie podróży służbowych.

Ponadto będzie także odpowiedzialna / y za przygotowanie raportów, prezentacji również w języku angielskim (min. B2).

Czego potrzebujesz aby odnieść sukces?

Aby odnieść sukces musisz być doskonale zorganizowana / y (umiejętność planowania, koordynacja działań oraz ustalanie priorytetów jest kluczowym elementem).

Z rzeczy twardych oczekujemy wykształcenia wyższego oraz prawa jazdy kat. B . Podstawą sprawnego działania to dobra znajomość środowiska Office (w szczególności Outlook, Excel, Word oraz PowerPoint).

Ponadto bardzo ważnym elementem będą takie cechy jak samodzielność , asertywność oraz dyspozycyjność . Stanowisko Asystenta Członka Zarządu sprawi, że będziesz współpracować z wieloma różnymi ludźmi dlatego rozwinięte zdolności interpersonalne są tutaj bardzo istotne, ponadto będziesz mieć styczność z informacjami poufnymi również ważne dla nas jest zaufanie i dyskrecja .

Doświadczenie na podobnym stanowisku jest tutaj konieczne.

Co oferujemy?

Oferujemy stabilną i długofalową współpracę , szeroką gamę świadczeń pozapłacowych i super ludzi na co dzień. Możesz zapomnieć o nudnej pracy, w której nie widzisz perspektyw.

To stanowisko da Ci realną możliwość nabycia i rozwoju nowych umiejętności i zdobywania doświadczenia w międzynarodowym środowisku .

Aby zaaplikować przygotuj proszę CV i List Motywacyjny napisz, dlaczego właśnie z Tobą mamy się spotkać na adres

Klikając "Kontynuuj", wyrażam zgodę na zasady prywatności i warunki neuvoo i zgadzam się na otrzymywanie odpowiednich powiadomień o ofertach e-mail. (anuluj w dowolnym momencie) Spójrz tutaj