Stolarz – praca w Islandii
Silverhand
Poznań, Wielkopolskie
7 d. temu

SILVERHAND jest firmą godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku, mającą zasięg międzynarodowy. Oferujemy zatrudnienie na islandzkich warunkach.

Wszyscy pracownicy otrzymują islandzką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi oraz dostępem do opieki medycznej.

Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Islandii. Warunek konieczny : komunikatywna znajomość j.

angielskiego. Dla naszego stałego Klienta, sprawdzonego islandzkiego pracodawcy, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko : Stolarz Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy : -

cięcie, kształtowanie drewna -montaż okien -montaż płyt k-g -czytanie rysunków technicznych Wymagania : -komunikatywna znajomość języka angielskiego -

doświadczenie na ww. stanowisku -zaświadczenie o niekaralności -wykształcenie w zawodzie -prawo jazdy kat. B (mile widziane) Oferujemy : -

zatrudnienie na warunkach islandzkich - islandzki Pracodawca (nie w delegacji) -atrakcyjne wynagrodzenie 309.351,00 ISK / miesięcznie netto (ok.

2455,00 euro* / miesięcznie netto) przy 173 godzinach i 16 nadgodzinach -zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę -

koszt zakwaterowania i podróży Pracodawca potrąca z wynagrodzenia -składki oraz podatki odprowadzane w Islandii przez Pracodawcę -

możliwość pracy w nadgodzinach -możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy -wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia -

respektowane prawo do urlopu -nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. angielskim na potrzeby rekrutacji) *kurs walut z dnia 03.

10.2017 ISK / EUR, stawka podana dla lepszego porównania. Wynagrodzenie będzie wypłacane w walucie ISK (korony islandzkie).

Oferta skierowana do kobiet i mężczyzn spełniających warunki rekrutacji. Prosimy o dołączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.

08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity : Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm. Kontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest SILVERHAND Dominik Matczak z siedzibą w Poznaniu (61-868), ul. Garbary 35 / 9. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią / Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.

Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani / Pana wyraźnej zgody.

Usługa dodatkowa : Od 20 lat świadczymy również usługi w zakresie rozliczeń podatków niemieckich oraz holenderskich, a także Kindergeld.

Zadzwoń i dowiedz się więcej! SILVERHAND Dominik Matczak - bezpieczne i satysfakcjonujące zatrudnienie za granicą (KRAZ 7822).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku