Specjalista ds. integracji systemów klienckich
DPD
Warszawa
7 d. temu

Opis stanowiska

Główne zadania na stanowisku to :

  • rozwiązywanie problemów związanych z integracjami z systemami klienckimi,
  • współpraca z pionami sprzedaży i operacji w zakresie tworzenia nowych i utrzymania istniejących integracji
  • wsparcie klientów w zakresie tworzenia nowych integracji,
  • dokumentowanie zrealizowanych wdrożeń,
  • udział w projektach wewnętrznych dotyczących integracji klienckich i narzędzi wsparcia integracji,
  • udział w projektach korporacyjnych
  • Oferujemy :

  • umowę o pracę,
  • pozytywną atmosferę pracy w zgranym Zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych,
  • możliwość dofinansowania karty Multisport,
  • owocowe poniedziałki.
  • Oczekiwania :

  • wykształcenie wyższe techniczne (lub ostatnie lata studiów),
  • mile widziane doświadczenie w pracy w obszarze IT,
  • umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim warunek konieczny,
  • znajomość systemów Windows, SQL,
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole, samodzielność,
  • komunikatywność, umiejętność szybkiego uczenia się, umiejętności analityczne,
  • skuteczne radzenie sobie z trudnymi sytuacjami,
  • dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych,
  • prawo jazdy.
  • Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest DPD Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (DPD) z siedzibą w Warszawie przy ul.

    Mineralnej 15, 02-274 Warszawa. Podane przez Panią / Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, a w razie wyrażenia w tym zakresie zgody, także dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych.

    Uprzejmie informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.