Specjalista ds. Telefonicznej Sprzedaży
Idea Bank
mazowieckie Warszawa
27 d. temu

Opis stanowiska :

Twoja praca będzie polegać na kontakcie telefonicznym

i sprzedaży produktów finansowych

na bazie naszych klientów. To nic trudnego!

Wymagania

Wyślij nam swoje CV, jeśli :

  • Masz w sobie energię do działania,
  • Jesteś komunikatywny i ambitny,
  • Chcesz zdobyć doświadczenie w instytucji finansowej i dalej rozwijać się w naszej organizacji!
  • Oferujemy

    Jako pracodawca oferujemy :

  • Coś więcej niż pracę miejsce, do którego będziesz przychodzić z uśmiechem każdego dnia!
  • Atrakcyjne zarobki wynagrodzenie zasadnicze + prowizję (średnia premia w zespole wynosi 4000 zł brutto) ,
  • Akademię sprzedaży czyli cykl szkoleń podnoszących kwalifikacje i wiedzę,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Benefity - karta Multisport, prywatna opieka medyczną Medicover,
  • Wewnętrzne konkursy z nagrodami,
  • Awans i możliwość dalszego rozwoju w strukturze banku poprzez udział w ciekawych projektach.
  • Aplikuj