Operator pompy do betonu
Budizol Sp. z o. o. S.K.A.
Warszawa, Mazowieckie
2 d. temu

Budizol Sp. z o.o. S.K.A z siedzibą we Włocławku poszukuje pracownika na stanowisko : OPERATOR POMPY DO BETONU Wymagania : -

uprawnienia na obsługę pompy do betonu - karta kierowcy - wszelkie inne uprawnienia (dźwigi, koparko - ładowarki, HDS) będą dodatkowym atutem Proszę o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.

08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133, poz. 883 Wyrażenie zainteresowania ofertą jest równoznaczne z wyrażeniem poniższej zgody : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę pod firmą Budizol sp.

z o.o S.K.A. z siedzibą we Włocławku na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art.

6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (Dz.

Urz.UE.L nr 119, str. 1, dalej jako : RODO ). Jednocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, że Administratorem moich danych osobowych jest Budizol spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.

K.A. z siedzibą we Włocławku, ul. Komunalna 8, 87-800 Włocławek, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Toruniu, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000371338, (dalej jako : Administrator ).

Administrator pojmował mnie, że mam prawo dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Mam również prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres : lub Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych lub na czas trwania stosunku pracy, o ile zostanie nawiązany, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę zgodnie ze znaną mi procedurą.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku