Praca dodatkowa INWENTARYZACJE WARSZAWA
RGIS Usługi Inwentaeryzacyjne Sp. z o.o.
Warszawa, Mazowieckie
‎6 godz. temu

Szukasz dodatkowego zajęcia? Chcesz zdobyć doświadczenie? Chcesz dorobić? DOŁĄCZ DO NAS! W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy Kandydatów na stanowisko : Pracownik Ekipy Inwentaryzacyjnej WARSZAWA / województwo mazowieckie Praca polega na skanowaniu kodów kreskowych produktów znajdujących się w halach sprzedaży i zliczaniu ich ilości.

Nie oferujemy konkretnych dat inwentaryzacji u nas dostaniesz pracę na dłużej i pogodzisz ją z innymi zajęciami! Grafik jest ustalany na podstawie dyspozycyjności, którą nam dostarczysz.

W zależności od niej, a także od ilości zleceń możesz liczyć na kilka do kilkunastu inwentaryzacji w miesiącu. Oferujemy : -

Stawkę godzinową 17,50 zł brutto. - Dodatkowe premie za osiągane wyniki - Kilkumiesięczną umowę zlecenie - Bezpłatne szkolenie stanowiskowe -

Możliwość awansu - Przy inwentaryzacjach wyjazdowych gwarantujemy transport Wymagania : - Ukończone 18 lat - Dyspozycyjność w godzinach wieczornych i nocnych Osoby zainteresowane proszone są o pozostawienie na olx.

pl lub sms danych kontaktowych - oddzwonimy W treści proszę podać imię nazwisko i nr telefonu oraz MIASTO jakiego ogłoszenia dotyczy UWAGA Dnia 03.

10.2018 w WARSZAWIE odbędzie się spotkanie informacyjne w / s zatrudnienia w naszej firmie W tym samym dniu odbędzie się-

dwugodzinne szkolenie dla osób chcących podjąć pracę w naszej firmie

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku