Senior Front - end Developer Level 3 Support
Pearson Frank International
Poland, Wrocław
7 d. temu

Mamy przyjemność ogłosić, iż pojawiła się niepowtarzalna okazja by dołączyć do jednego z najlepszych zespołów developerskich w Polsce.

Jako członek zespołu będziesz pracował w oparciu o najnowsze technologie przy Greenfield'owych projektach ramię w ramię z najlepszymi programistami w kraju!

Specjalizacją przedsiębiorstwa są rozwiązania płatnicze, ze szczególnym celem tworzenia globalnych rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

Firma szczyci się swoim zespołem pracowników i stwarza im warunki do rozwoju zawodowego by stopniowo zapewniać coraz wyższy poziom świadczonych usług.

Wymagania :

Wcześniejsza praca w oparciu o JavaScript, ReactJS, UI / UX / GUI design

Język angielski komunikatywny

Wykształcenie wyższe kierunkowe

W zamian oferujemy :

Konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o prace oraz obszerny budżet szkoleniowy

Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. bonusy finansowe, prywatna opieka medyczna ubezpieczenie, budżet szkoleniowy i wiele innych)

Nowocześnie wyposażone biuro w centrum Wrocławia

Pracę przy międzynarodowych projektach (Wielka Brytania, USA)

Zagraniczne imprezy integracyjne

Na aplikacje czekamy tylko do 16 lipca.

Jeśli jesteś zainteresowany tą pozycją lub masz jakieś pytania, zadzwoń do mnie, Katarzyna Wojciechowska 48223072492 lub wyślij CV k.

wojciechowska pearsonfrank.com

Pearson Frank International Ltd jest światowym liderem w rekrutacji Java / PHP / Web, oferujący więcej zleceń JAVA / PHP / Web niż jakakolwiek inna agencja.

Na całym świecie mamy do czynienia zarówno z agencjami cyfrowymi, jak i użytkownikami końcowymi JAVA i PHP. Pearson Frank International Ltd działa jako Agencja Zatrudnienia w związku z tym wakatem.

Aplikuj
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku