Konsultant ds. sprzedaży i obsługi klienta
Pretium s.c. Daria Młocek, Paweł Młocek
Łódź, Łódzkie
5 d. temu

W związku z dynamicznym rozwojem potrzebujemy Twojej pomocy! Ponieważ widzimy w naszej pracy potencjał i spore możliwości, zamierzamy robić to dalej.

Mamy szeroką bazę klientów, lecz brakuje nam czasu, by skontaktować się z każdym z nich. Nie jesteśmy grupą call center, nie wykonujemy tysiąca telefonów dziennie.

Ważne są dla nas relacje. Nie szybko, ale DOBRZE. Z EFEKTEM. Osoby, które z nami pracują lubią to, co robią i są związane z naszą firmą od wielu lat.

Zajmujemy się doradztwem, produkcją i sprzedażą upominków reklamowych do firm (B2B). Wybieramy gotowy artykuł lub produkujemy go od podstaw, znakujemy i dostarczamy do klienta.

Nie jesteśmy zwykłym pośrednikiem, lecz firmą drukarnią, która kompleksowo wspiera małe i duże przedsiębiorstwa oraz korporacje w ich działaniach marketingowych.

Posiadamy własny park maszyn oraz ponad 80 m2 wzorcowni, z których chętnie korzystamy w kontakcie z naszymi klientami. KOGO POSZUKUJEMY?

Z pewnością już się domyślasz... Zależy nam na osobach komunikatywnych, dla których kontakt z klientem i zaoferowanie fajnego gadżetu jak powerbank, kubek czy t shirt z logo klienta nie stanowi problemu, a wręcz przeciwnie jest czystą przyjemnością : -

Idealnym kandydatem będzie dla nas osoba, która w sposób przemyślany nawiąże kontakt z nowym klientem oraz utrzyma dobre relacje z dotychczasowymi klientami.

Masz już jakiś pomysł? Zależy nam na osobach z odrobiną fantazji i kreatywności. Podejmując pracę z nami jesteś o KROK PRZED WSZYSTKIMI W ZAKRESIE WSZELKICH NOWINEK REKLAMOWYCH NA RYNKU.

Inni wzdychają, marząc o produkcie, Ty właśnie trzymasz go w ręku i wiesz zawsze, o co chodzi. CO ZYSKASZ PODEJMUJĄC PRACĘ U NAS : -

stabilne zatrudnienie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 16.00 nigdy w weekendy! - pracę w firmie, w której panuje miła i ciepła atmosfera, a ludzie są prawdziwymi optymistami, -

możliwości rozwoju, - wysokie wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i efektów pracy.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku