Pracownik produkcji
HM Serwis Group
Poznań, Wielkopolskie
3 d. temu

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku : Pracownik produkcji do firmy zajmującej się produkcją środków chemicznych.

Miejsce pracy : Poznań Nr ref : pbr / poz / 2018 Zadania :

  • obsługa maszyn,
  • pakowanie i uzupełnianie kartonów. Wymagania :
  • min. 0,5 roczne doświadczenie w pracy na produkcji lub przy obsłudze maszyn,
  • chęci do pracy. Zapewniamy :
  • stawkę godzinową 17,37 zł brutto za godzinę dla osób nieuczących się i 15,18 zł brutto dla osób uczących się,
  • premię uznaniową,
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
  • pracę w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku,
  • obuwie i odzież roboczą. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail : (w tytule maila prosimy wpisać : Nr ref.
  • pbr / poz / 2018). Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. UWAGA : za polecenie pracownika, który przepracuje u nas miesiąc (min.

    180 godzin) oferujemy 200 zł netto Prosimy również o zamieszczenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez HM Serwis Group Sp.

    z o.o. ujawnioną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 15326 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców.

    Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych w powyższych celach innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z HM Serwis Group Sp.

    z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.

    HM Serwis Group jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 15326.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych