Konsultant z językiem holenderskim
haer
Katowice, Śląskie
1 d. temu

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy w Katowicach, poszukujemy kandydatów na stanowisko : KONSULTANTA Kandydaci powinni posiadać następujące cechy, kwalifikacje i umiejętności : Bardzo dobra znajomość języka holenderskiego, Komunikatywna znajomość języka angielskiego, Biegła obsługa komputera Umiejętność pracy w zespole.

Znajomość systemu Windows XP, MS Office, Umiejętność pracy pod presją czasu, Zakres obowiązków : Telefoniczna i e-mailowa obsługa klientów w zakresie różnych obszarów-

customer service, księgowość, hr, administrowanie dokumentami Analizowanie i rozwiązywanie najczęstszych zapytań klientów, Zapewnienie profesjonalnej i szybkiej obsługi klientów.

Oferujemy : Pracę w oparciu o umowę o pracę, Praca od poniedziałku do piątku na cały etat, System szkoleń, Benefity. Oferty z podaną nazwą stanowiska w temacie, prosimy przesyłać mailem w formacie dokumentu Word na adres : Prosimy o przesłanie cv i listu motywacyjnego oraz zawarcie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Przesłanie zgody jest dobrowolne. Dane wykorzystane będą wyłącznie na potrzeby procesu rekrutacji. W każdej chwili przysługuje Państwu możliwość dostępu do danych, ich zmiany lub wycofania danych z bazy.

Państwa dane będą umieszczone w bazie firmy haer-Doradztwo Personalne, z siedzibą w Tarnowie, ul. Paderewskiego 6, 33-100 Tarnów.

Tekst klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy haer-Doradztwo Personalne z siedzibą w Tarnowie, ul.

Paderewskiego 6, w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.

U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Wpis do rejestru agencji zatrudnienia : Nr certyfikatu : 2352 / 2

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku