PRACA SOSNOWIEC KELNER, BARMAN, PIZZERMAN, POMOC KUCHENNA
Falcon Bilard Klub
Sosnowiec, Śląskie
3 d. temu

Dzieki naszym Pracownikom z sukcesem łączymy tradycje z nowoczesnoscia . Wspolnie poszukujemy innowacyjnych rozwiazan oraz z pasja dążymy do coraz większego zadowolenia naszych gości.

JESLI TO JEST WAZNE TAKZE DLA CIEBIE . JEŻELI CHCESZ : -poznawać nowych ludzi -lubisz prace w zespole -uznajesz jasne zasady wspolpracy -

posiadać zatrudnienie w oparciu o umowe o prace -mozliwosc łaczenia pracy ze studiami -wsparcie aktywnosci sportowej Zapraszamy do nas.

tel.692825203 Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres mailowy lub w wiadomości. Prosimy o dopisanie klauzuli : " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz.926 ze zm.)."

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku