Lakiernik Samochodowy - Praca w Anglii
Workforce
Warszawa, Mazowieckie
9 d. temu

Workforce People Solutions. Jestesmy nr 1 posrod europejskich agencji rekrutacyjnych, dzialajacych na terenie Wielkiej Brytanii.

Specjalizujemy sie w rekrutacji wykwalifikowanych pracownikow w branzy Motoryzacyjnej, Meblarskiej i Tekstylnej. Współpracujemy z najlepszymi, światowymi klientami, specjalizującymi sie min.

w produkcji samochodów dla Fromuły 1, czy znanych samochodów dla James’a Bond’a. W tym momencie poszukujemy doświadczonych : Lakierników Samochodowych Miejsce pracy : Coventry, UK Wynagrodzenie : £12.

31 / h stawka podstawowa + zmiany premiowane + platne nadgodziny Do Twoich obowiązków należeć bedzie m.in : Sprawdzanie karoserii przed malowaniem, pod kątem ewentualnych defektów Przygotowywanie samochodów do lakierowania Ręczne lakierowanie samochodów Nakładanie bazy Aplikowanie lakieru bezbarwnego Montowanie,konserwacja i czyszczenie masek i przewodów z powietrzem Wymagamy : Doświadczenia w pracy w środowisku produkcyjnym Udokumentowanego doświadczenia oraz kwalifikacji jako lakiernik samochodowy Elastycznego podejścia do godzin pracy Pozytywnego podejścia i zaangażowania Języka angielskiego na komunikatywnym poziomie ( WYMOG KONIECZNY) Organizujemy odbiór z lotniska, pomagamy w znalezieniu zakwaterowania.

NIE POBIERAMY ZADNYCH OPLAT Jeżeli jesteś zainteresowany i czujesz, że ta rola jest dla Ciebie (bądź jesteś zainteresowany pracą w branży motoryzacyjnej na innym stanowisku), prześlij nam swoje CV na : Jeśli masz jakieś pytania zachęcam do kontaktu : (kom) 00447949906522(Karolina) Więcej o naszej firmie : http : / / www.

euroforceltd.pl / Jesteśmy firmą uwzględnianą w prestiżowych pismach branżowych w Wielkiej Brytani : http : / / issuu.com / euroforce / docs / euroforce

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku