Specjalista ds. Reklamacji
InPost
Kraków, Małopolskie
11 d. temu

Grupa Integer.pl jest liderem w oferowaniu nowoczesnych usług logistycznych w Polsce. Posiada liczącą 5000 urządzeń międzynarodową sieć Paczkomatów® w Polsce, Francji, Wielkiej Brytanii i we Włoszech.

Obecnie Grupa Integer jest częścią Advent International, jednego z największych funduszy inwestycyjnych w świecie. Dzięki wsparciu inwestora oraz przy wykorzystywaniu przewag technologicznych i świetnej kadrze pracowników zamierza osiągnąć pozycję lidera na polskim, a znaczącego operatora na europejskim rynku logistyki dla e-

commerce. Specjalista ds. Reklamacji Obowiązki Przygotowywanie pisemnych odpowiedzi na reklamacje Klientów, Terminowa obsługa reklamacji, Monitorowanie oraz sumienność wyjaśniania i opiniowania reklamacji, Wysoka jakość rozpatrywania oraz kompletowanie niezbędnej dokumentacji do właściwej oceny rozpatrywanej reklamacji, Codzienne opracowywanie odpowiedzi na zapytania w formie e-

mail, Zarządzanie korespondencją, Zapewnienie rzetelnej i fachowej pomocy Klientom. Wymagania Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w obsłudze Klienta, Znajomość w praktyce programu Excel oraz Word, Wytrwałość w pokonywaniu trudności, Samodzielność i odpowiedzialność.

Oferujemy Ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie, Atmosferę opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą, Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, Dofinansowaną opiekę medyczną i kartę Multisport, Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.

Administratorem danych osobowych jest Integer Group Services Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie, ul. Wielicka 28, 30-552 Kraków (dalej także jako Administrator ).

Dane są zbierane oraz przetwarzane celem rekrutacji kandydatów do pracy lub współpracy na podstawie umów cywilnoprawnych zawieranych przez : -

Integer Group Services Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie, ul. Wielicka 28, 30-552 Kraków, NIP : 6793107918 - InPost S.A.

z siedzibą w Krakowie, ul. Wielicka 28, 30-552 Kraków, NIP : 6793087624. - Integer.pl S.A. z siedzibą w Krakowie, ul. Wielicka 28, 30-

552 Kraków, NIP : 6782881784. oraz przez inne spółki powiązane kapitałowo z powyższymi spółkami oraz podmioty będące podwykonawcami wyżej wymienionych podmiotów.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz stworzenia bazy kandydatów.

Dane będą przetwarzane zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego UE z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO), a także zgodnie z właściwymi przepisami ustawodawstwa polskiego.

Dane osobowe zbierane w celu przeprowadzenia rekrutacji na dane stanowisko i stworzenia bazy kandydatów będą przetwarzane przez okres maksymalnie 1 roku od dnia wpłynięcia aplikacji.

Jeżeli kandydat wyrazi zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji, dane te będą przetwarzane przez okres maksymalnie 1 roku od dnia wpłynięcia aplikacji.

Przysługuje Pani / Panu prawo do żądania od Administratora dostępu do Pani / Pana danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Ma Pani / Pan także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, a także o prawo do przenoszenia tych danych. Jeżeli wyraziła Pani / Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych przez Integer Group Services Sp.

z o. o. ma Pani / Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Powyższe prawa można wykonać poprzez złożenie odpowiedniego oświadczenia Integer Group Services Sp. z o. o., w szczególności za pośrednictwem adresu e-

mail : Ma Pani / Pan także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Danych Osobowych lub innego organu państwowego zobowiązanego przepisami prawa do nadzorowania zasad przetwarzania danych osobowych), jeżeli uzna Pani / Pan, że nienależycie odnieśliśmy się do naszych obowiązków.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku