magazynier
Mandersloot
Nadarzyn, Mazowieckie
7 d. temu

Zakres obowiązków : rozładunki i załadunki przesyłek transport towarów w magazynie obieg dokumentów magazynowych / transportowych utrzymanie porządku na stanowisku pracy praca w oparciu o wewnętrzne procedury dbałość o zachowanie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy Oczekiwania wobec kandydata : doświadczenia na podobnym stanowisku uprawnienia do prowadzenie wózków widłowych gotowość do pracy w systemie zmianowym (głównie nocne zmiany 4x10h / tyg ) niekaralność książeczka sanitarno epidemiologiczna umiejętność pracy w zespole samodzielność oraz zaangażowanie w realizację powierzonych zadań Oferujemy : umowę o pracę atrakcyjne wynagrodzenie + premie uzależnione od wyników dobrą atmosferę pracy bogaty pakiet socjalny : premie świąteczne, paczki świąteczne dla dzieci, wyprawka na okoliczność urodzenia dziecka, bony okolicznościowe, piątkowe darmowe drugie śniadania możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie program szkoleń wspierających wszechstronny rozwój zawodowy przyjazne i komfortowe środowisko pracy Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego cv wraz z poniżej zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Mandersloot Polska Transport Sp z o.

o. ul.Polna 125, 62-052 Komorniki, oraz przez spółki powiązane kapitałowo i organizacyjnie ze spółką ogłaszającą rekrutację moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji bieżącej, jak i w przyszłości zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (tekst jednolity : Dz. U. z 2016r. poz. 922 z późn. zm.). Niniejszym informujemy o przysługującym Panu / Pani prawie do wglądu do dotyczących Pana / Pani danych osobowych oraz prawie do żądania ich poprawienia oraz usunięcia.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych