Kierownik Obszaru Produkcji
Hochland
Poznań, wielkopolskie, Polska
6 d. temu

Opis stanowiska

Do zadań i odpowiedzialności zatrudnionej osoby należeć będzie :

  • Odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie systemów bezpieczeństwa i jakości produktu (HACCP, BRC, IFS) oraz bezpieczeństwa pracy;
  • Realizacja ustalonych celów (KPI);
  • Organizacja pracy zapewniająca prawidłowy przebieg procesów produkcyjnych oraz realizację planów produkcyjnych, przy optymalnym wykorzystaniu dostępnych zasobów i współpracy z powiązanymi działami (Jakość, Logistyka, Technika, HR);
  • Odpowiedzialność za doskonalenie procesów produkcyjnych z wykorzystaniem narzędzi LEAN;
  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników, w tym odpowiedzialność za motywowanie i rozwój pracowników oraz dbałość o standardy pracy zgodne z zasadami zarządzania i współpracy obowiązującymi w Grupie Hochland;
  • Odpowiedzialność za koszty w zarządzanym obszarze;
  • Aktywny udział w projektach dotyczących podległego obszaru.
  • Wymagania

    Od kandydatów oczekujemy :

  • Wykształcenia wyższego o profilu technologii żywności / zarządzania produkcją;
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku min. 3 lata (w firmie branży spożywczej);
  • Znajomości procesów technologicznych oraz systemów zarządzania jakością;
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole;
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację;
  • Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera (MS Office, w szczególności Excel, Word, Power Point);
  • Mile widziana znajomość systemu SAP.
  • Oferujemy

    Naszym Pracownikom oferujemy :

  • Dynamiczne środowisko pracy;
  • Możliwość pracy w nowoczesnej i międzynarodowej organizacji;
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych;
  • Atrakcyjny i adekwatny do umiejętności system wynagrodzeń, w tym również różnorodny pakiet świadczeń socjalnych;
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Aplikuj