Asystent/Asystentka w dziale prawnym
Centrum Prawa
Toruń, Kujawsko-pomorskie
10 d. temu

Do naszej kancelarii prawnej, w związku z powstaniem nowych działów, poszukujemy Kandydata / Kandydatki na stanowisko : Asystent / Asystentka w dziale prawnym Zakres obowiązków : ogólne prace asystencko-

prawne prowadzenie i kontrola terminarza działu prawnego przygotowywanie dokumentów i wniosków monitorowanie spraw na stanowisku przygotowywanie dokumentów informacyjnych dot.

inwestycji, map bieżąca analiza etapów inwestycji drogowych wyjazdy do klienta i spotkania z klientami współpraca i bieżące wsparcie działu prawnego, w tym prowadzenie bloga prawnego Wymagania : wykształcenie prawnicze / bądź w trakcie studiów prawniczych doświadczenie na stanowisku asystenckim odbyte praktyki / staż w kancelarii prawnej umiejętność czytania map biegła znajomość programów pakietu Office bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie bardzo dobra organizacja pracy, skrupulatność, rzetelność mile widziane doświadczenie w pracy w klientem wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne kreatywność i samodzielność w działaniu dobra organizacja pracy własnej rzetelność i odpowiedzialność w działaniu systematyczność Oferujemy : zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę konkurencyjne wynagrodzenie pracę w zgranym, dynamicznym zespole przyjazną atmosferę pracy Prosimy o dopisanie w Państwa aplikacji następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922.) . Administratorem podanych dobrowolnie danych jest Centrum Prawa z siedzibą w Bydgoszcz 85-

109, ul. Grodzka 19. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią / Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.

Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani / Pana wyraźnej zgody.

Kliknięcie przycisku aplikowania oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Centrum Prawa z siedzibą w Bydgoszcz 85-

109, ul. Grodzka 19 zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. 2016 r.

poz. 922.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia.

Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku