Opiekun medyczny w szpitalu
Nuove Frontiere Lavoro
Nysa, Opolskie
7 d. temu

Agencja Pracy Nuove Frontiere Lavoro poszukuje pracowników do opieki szpitalnej nad pacjentem według najnowszych standardów pielęgnacyjno higienicznych przy współudziale i pomocy ze strony pielęgniarek, praca w szpitalu.

Wymagania : - dyplom ukończenia szkoły medycznej lub kwalifikacje opiekuna medycznego - znajomość języka niemieckiego - gotowość do podjęcia pracy za granicą na dłuższy okres czasu.

Nasza oferta - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace na czas nieokreślony - atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do zajmowanego stanowiska -

możliwość udziału w szkoleniach - zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy - pracę w nowoczesnej placówce medycznej - pomoc dedykowanego pracownika Agencji w procedurach administracyjnych po przyjeździe do Niemiec.

WYNAGRODZENIE od 1800 do 2200 € brutto plus dodatki za zmiany nocne oraz dodatki świąteczne Nuove Frontiere Lavoro S.A. Oddział w Polsce Adres : 48-

300 Nysa ul. Krasickiego 1 Telefon : +48 600949477 E-mail : WWW : www.nuovefrontierelavoro.it Certyfikat KRAZ : 16266 Proszę wysyłać CV z dopiskiem Opiekun medyczny na adres : Oferty są skierowane do obydwu płci.

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn.

29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku