Operator CNC Nr. Ref.: OC/MW/AH/MKo
Arche Consulting
Chorzów, Śląskie
4 d. temu

Obowiązki : - obsługa maszyn CNC w każdym z etapów produkcji, - zapewnienie ciągłości produkcji, - odczytywanie danych z rysunku technicznego, -

dbanie o powierzone mienie. Wymagania : - umiejętność obsługi maszyn CNC (tokarka, frezerka, wytaczarka, ślusarka), - dobra znajomość rysunku technicznego, -

wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, - gotowość do pracy w systemie 3- zmianowym. Nasz Klient oferuje : - zatrudnienie od zaraz w oparciu o umowę o pracę, bezpośrednio pod firmą, -

atrakcyjny system premiowy oraz motywacyjny, - możliwości rozwoju i zdobycia stosownych kwalifikacji, - pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, zakładowy fundusz świadczeń socjalnych).

Wpis KRAZ 8162 W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp.

z o.o. Sp. k. 40-035 Katowice ul. Jagiellońska 6 / 8 w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa w zatrudnieniu. Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak i również prowadzonych w przyszłości.

Za uprzednią zgodą kandydata dane osobowe mogą być udostępniane klientom Arche Consulting Sp. z o.o. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.

Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku