Monter - Świdnik
Adecco Poland Sp. z o.o.
Świdnik, Lubelskie
8 d. temu

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży automotive, aktualnie poszukujemy osób na stanowisko : Monter Numer ref.

MKT / LUB / 09 / 2017 Miejsce pracy : Świdnik Zadania na stanowisku :

  • prace montażowe,
  • skręcanie oraz nitowanie elementów,
  • praca na podstawie instrukcji,
  • praca w grupach. Wymagania :
  • dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany.
  • możliwość dojazdu do Świdnika.
  • sprawność manualna,
  • umiejętność pracy w zespole
  • podstawowa umiejętność czytania schematów technicznych,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi i ręcznymi Oferujemy :
  • Umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju w strukturach Firmy,
  • Pełny etat,
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie (od wyników, absencyjne, kwartalne) + dodatki ustawowe Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie lub na adres mailowy.
  • Adecco - Agencja Zatrudnienia nr 364 Oferta dot. pracy tymczasowej.

  • Jeżeli jesteś zainteresowany przyszłymi procesami rekrutacyjnymi bez konieczności ponownej aplikacji na stanowisko zamieść w swoim CV następującą klauzulę : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez podmioty Grupy Adecco (t.
  • j. Adecco Poland Sp. z o.o., Adecco Staffing Sp. z o.o., Adecco Consulting Sp. z o.o. Modis Polska Sp. z o.o.) w celach przyszłych rekrutacji" Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland sp.

    z o.o., z siedzibą w Warszawie pl. Europejski 2. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Adecco) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych.

    Ponieważ podmioty z Grupy Adecco posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Adecco tj.

    Adecco Consulting sp. z o.o.; Adecco Staffing sp. z o.o.; Modis Polska sp. z o.o. - wszystkie z siedzibami w Warszawie pl.

    Europejski 2 - wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do Adecco Poland sp.

    z o.o. drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody -

    dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty z Grupy Adecco wymienione powyżej oraz Adecco Group AG, z siedzibą Sägereistrasse 10, 8152 Glattbrugg, Szwajcaria.

    Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania.

    A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w Adecco prosimy o kontakt pod adresem email : privacy.poland(małpa)adecco.com.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych