Produkcja serów - praca w Holandii
Euro Personnel
Ropczyce, Podkarpackie
4 d. temu

Agencja Pracy EURO PERSONNEL S.C. nr certyfikatu 12849 dla swojego partnera w Holandii poszukuje osoby na stanowisko : PRODUKCJA SERÓW BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA OBCEGO Opis stanowiska : -

praca na myjce - pakowanie serów Wymagania : - motywacja do pracy - zaangażowanie i dłuższa dyspozycyjność do pracy - prawo jazdy kat.

B mile widziane - znajomość języka angielskiego mile widziana Oferujemy : - atrakcyjne wynagrodzenie powyżej 22 roku życia 10,46 Euro / godzinę brutto -

praca na pełny etat (gwarancja 40 godz. tygodniowo, możliwość nadgodzin) - ubezpieczenie holenderskie / zakwaterowanie -

pomoc polskiego koordynatora Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesyłanie CV na adres mailowy lub rejestrację na stronie www.

europersonnel.pl Zachęcamy do osobistej wizyty w naszym biurze w Ropczycach, ul. Kościuszki 10. Więcej informacji pod nr telefonu : 17 222 7824 lub 17 222 7137 Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia! Poleć tę pracę znajomemu! Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EURO PERSONNEL S.

C. zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku