Programista .NET / SQL (Comarch Retail)
Comarch
Krakow, Polska
7 d. temu

Poszukujemy programisty .NET / SQL do Zespołu rozwijającego Platformę Comarch Retail, przeznaczoną dla średnich i dużych sieci handlowych z całego świata.

Nasz Zespół tworzą ludzie, którzy z pasją podchodzą do realizacji codziennych i niecodziennych wyzwań, w poczuciu misji uwolnienia pełnego potencjału naszych Klientów.

Zakres obowiązków :

  • implementacja nowych funkcjonalności wspierających elastyczność i rozszerzalność systemów IT,
  • współpraca z analitykami biznesowymi i testerami,
  • diagnozowanie i usuwanie błędów,
  • opracowywanie i przestrzeganie standardów oraz dobrych praktyk programistycznych,
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej dla realizowanej funkcjonalności.
  • Od kandydatów wymagamy :

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • znajomość technologii .NET / C#,
  • znajomość MS SQL (T-SQL),
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość języka angielskiego.
  • Dodatkowymi atutami będzie znajomość :

  • systemów klasy ERP Retail E-commerce CRM
  • wzorców projektowych,
  • dobrych praktyk programowania : Code Review, TDD
  • doświadczenie w pracy z WPF lub ASP.NET
  • Oferujemy :

  • stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem,
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami,
  • prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny),
  • indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń,
  • inspirujące zadania w ramach współpracy z doświadczonym zespołem,
  • dostęp do obiektów sportowych i rekreacyjnych oraz wsparcie udziału w zawodach,
  • spotkania integracyjne
  • parking samochodowy i rowerowy
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych