Specjalista ds. Projektów z j. włoskim lub niemieckim
Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.
Łódź
20 d. temu

Obowiązki :

  • praca w jednym z obszarów : finanse, księgowość, IT, logistyka, obsługa klientów, HR, administracja,
  • procesowanie zapytań Klientów i udzielanie wsparcia, weryfikacja prawidłowości przesyłanych informacji,
  • tworzenie raportów i zestawień,
  • stały kontakt z Klientami w j. włoskim lub niemieckim,
  • współpraca z innymi działami firmy.
  • Wymagania :

  • bardzo dobra znajomość języka włoskiego lub niemieckiego,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym,
  • dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,
  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne,
  • zaangażowanie i samodzielność.
  • Nasz Klient oferuje :

  • zdobycie doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku biznesowym,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wykorzystywanie języków obcych w codziennej pracy,
  • rozbudowany pakiet socjalny.
  • Aplikuj