Opiekunak do pani w Monachium - 213/02
Curaform24
Rzeszów, Podkarpackie
‎15 godz. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy Panią ze znajomością języka niemieckiego do pracy w opiece. OPIS PODOPIECZNEJ : Pani 90 lat, 74 kg / 155 cm z inkontynencją, po zawale serca i chorobami serca, chorobą krążenia, stany lękowe, reumatyczne schorzenia, po upadku.

 • Podopieczna porusza się samodzielnie z rolatorem i laską. Potrzebuje wsparcia w toalecie. Źle słyszy i widzi. Częściowo samodzielna w pielęgnacji;
 • potrzebuje pomocy w spożywaniu pokarmów. Z charakteru otwarta i serdeczna. Warunki pobytowe dla opiekunki : Pani mieszka w mieszkaniu 70 m2, 3 pokoje, 5 minut na zakupy.

  DLA OPIEKUNKI : Pokój , Internet, TV, Flatrate. OBOWIĄZKI : Pomoc w porannej i wieczornej toalecie, pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu się, przygotowywanie posiłków, wspólne jedzenie, towarzyszenie Pani, lekkie gry, utrzymanie mieszkania w porządku.

  Sprzątanie, robienie zakupów, prasowanie, gotowanie. Według potrzeb dbać też o zwierzęta Wymagania : Pani z doświadczeniem w opiece, cierpliwa, niepaląca, z komunikatywną znajomością języka, LOKALIZACJA : München TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY : ok.

  28.11.2015 Naszym Opiekunkom oferujemy : - sprawdzone oferty -legalne i bezpieczne wyjazdy do pracy -atrakcyjne zarobki, adekwatnie do umiejętności -

  gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia -opłacanie składek ZUS -dodatkowe ubezpieczenie na wypadek choroby w Niemczech -

  pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec Zapraszamy do kontaktu : Curaform 24 Tel. : 32 33-93-106,-107 ; 530-074-204 mail :

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku