Monter/Spawacz - naprawa kontenerów stalowych
Metal Group
Gdańsk, Pomorskie
10 d. temu

Metal Group to zbiór spółek, które specjalizują się w branży metalurgicznej, realizując kontrakty na terenie Niemiec, Holandii i Belgii.

Oferowana przez nas praca za granicą to nie tylko atrakcyjne warunki finansowe, darmowe zakwaterowanie i dojazd do pracy, ale także regularne zjazdy do Polski.

Co więcej, oferując Państwu pracę za granicą zapewniamy, również opiekę polskiego koordynatora na miejscu zatrudnienia. Poszukujemy pracowników z doświadczeniem na naprawach kontenerów stalowych.

Miejsce pracy : Bremerhaven (Niemcy) Opis stanowiska : Praca obejmuje wszelkie prace naprawcze przy kontenerach stalowych np.

obsługa palnika acetylenowo-tlenowego / plazmy / szlifierki i innych elektronarzędzi. Wymagania : - Doświadczenie w pracy przy naprawach kontenerów stalowych (warunek konieczny), -

Uprawnienia spawalnicze 135 - Umiejętność obsługi palnika acetylenowo-tlenowego, plazmy, szlifierki i innych elektronarzędzi -

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego - Umiejętność pracy w zespole. Oferujemy : - Atrakcyjne warunki finansowe (do uzgodnienia w czasie rozmowy z koordynatorem), -

Polską umowa o pracę, - Regularne zjazdy do Polski, - Darmowe zakwaterowanie oraz dojazd do pracy, - Opiekę polskiego koordynatora na miejscu, - Odzież roboczą.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku