Franczyzobiorca Sklepu Żabka Polska
Żabka Polska
Kępno, Wielkopolskie
7 d. temu

Żabka to solidna i stabilna sieć. Już od 1998 roku odpowiadamy na potrzeby milionów Polaków, ułatwiając im codzienne życie.

Rozwijając się razem z naszymi klientami, stworzyliśmy prężną sieć blisko 4000 małych i wygodnych sklepów Żabka. Jesteśmy pewnym partnerem w prowadzeniu biznesu.

Nasza oferta franczyzowa skierowana jest do osób posiadających doświadczenie w handlu, jak i nowych przedsiębiorców na rynku.

Franczyzobiorca sklepu Miejsce pracy : kępno, Wieruszów Oferujemy : przychód podstawowy 6500 zł, w przypadku prawidłowego wykonania umowy franczyzowej marża minimum 5% dodatkowy przychód za realizację celów sprzedażowych dodatkowe premie i świadczenia w pełni wyposażony i zatowarowany sklep stałe wsparcie w prowadzeniu sklepu Od kandydatów na Franczyzobiorców oczekujemy : gotowości do prowadzenia własnej działalności gospodarczej przedsiębiorczości umiejętności kierowania zespołem pozytywnego nastawienia do klienta zaangażowania, optymizmu i motywacji do pracy znajomości obsługi komputera minimalnego wkładu finansowego na pokrycie kosztów w pierwszym miesiącu prowadzenia działalności Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Żabka Polska sp.

z o.o. z siedzibą w Poznaniu, Pl. Władysława Andersa 7, 61-894 Poznań. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez formularz kontaktowy pod adresem : https : / / zabka.

pl / pl / o-zabce / kontakt, telefonicznie pod numerem : + 486 - pokaż numer telefonu - lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym może się Pani / Pan skontaktować pisemnie na adres siedziby administratora.

Z inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.

Administrator będzie przetwarzał następujące Pani / Pana dane osobowe podane w formularzu kontaktowym. Pani / Pana dane osobowe są przetwarzane w celu :

 • Przeprowadzenia czynności zmierzających do zawarcia umowy o współpracę franczyzową Podstawą prawną przetwarzania Pani / Pana danych osobowych jest :
 • niezbędność podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. Pani / Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora :
 • współpracownicy administratora
 • dostawcy usług IT Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres konieczny do zawarcia umowy. Okres przechowywania danych osobowych może zostać każdorazowo przedłużony o okres przedawnienia roszczeń, jeżeli przetwarzanie danych osobowych będzie niezbędne dla dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez administratora.
 • Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do Pani / Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.

  Przysługuje Pani / Panu również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim UE Pani / Pana zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia, jeżeli przetwarzanie Pani / Pana danych osobowych narusza przepisy prawa.

  Podanie danych osobowych w celu zawarcia umowy jest konieczne do jej zawarcia bez podania danych osobowych nie jest możliwe zawarcie umowy współpracy franczyzowej.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku