Zatrudnimy magazyniera
Mielewczyk Spółka Jawna
Sierakowice, Pomorskie
6 d. temu

Firma Mielewczyk Spółka Jawna specjalizująca się w produkcji drobiu posiada dwa oddziały : Dzierżążno (siedziba główna) oraz Gowidlino.

Dostarcza produkty do odbiorców krajowych oraz zagranicznych. Wraz z dalszym planami ekspansji firmy, poszukujemy wyjątkowych, pełnych entuzjazmu osób na stanowisko magazyniera STANOWISKO MAGAZYNIER Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za : przyjmowania i wydawanie towaru, kontrolę temperatury składowania i sposobu składowania towarów, kontrolę rotacji towarów w chłodni, prawidłowe i terminowe przygotowywanie towaru zgodnie z zamówieniem, kontrolę terminów przydatności towarów znajdujących się w magazynach, prowadzenie stanów magazynowych Wymagania : doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, odpowiedzialność, sumienność, uczciwość, bardzo dobra organizacja pracy, współdziałanie w zespole Oferujemy : Stabilne oraz pełne wyzwań zatrudnienie w firmie Mielewczyk Dalsze możliwości rozwoju Przyjazną atmosferę pracy Atrakcyjne wynagrodzenie Kontakt : Osoby zainteresowane, chcące wspólnie budować sukces firmy prosimy o przesłanie CV.

Listu motywacyjnego Powyższe dokumenty prosimy przesłać na adres e-mail : podając w tytule nazwę stanowiska. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.

08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku