Spawacz MIG MAG
Work Service S.A
Siemianowice Śląskie, Śląskie
3 d. temu

Grupa Work Service jest największą w Polsce agencją zatrudnienia i pierwszą spółką z sektora usług personalnych notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Od 1999 roku dostarczamy szeroki wachlarz innowacyjnych rozwiązań z obszaru HR. Świadczymy usługi pracy tymczasowej, rekrutacji pracowników stałych, doradztwa, outplacementu oraz outsourcingu usług na terenie Europy Środkowo-

Wschodniej. Posiadamy 35 lokalnych biur oraz sieć 200 mobilnych doradców personalnych. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób, a ponad 3000 pracodawców wybrało nas na swojego partnera w biznesie bazującego na solidnych fundamentach i profesjonalizmie.

Jesteśmy zorientowani na zaspokajanie potrzeb zarówno pracowników, jak i pracodawców, pozostając jednocześnie wrażliwi na zmienne uwarunkowania społeczno-

ekonomiczne, podatkowe i prawne. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia : 2010. Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko : Spawacz MIG / MAG Obowiązki :

 • Spawanie konstrukcji. Wymagania :
 • Uprawnienia do spawania metodą MIG, MAG;
 • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
 • Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym 6-14-22. Oferujemy :
 • Umowę o pracę tymczasową;
 • Stabilne zatrudnienie z możliwością przejścia pod strukturę Klienta;
 • Pracę w systemie trzyzmianowym 6-14-22 - wolne weekendy;
 • Możliwość skorzystania z benefitów;
 • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy;
 • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia. Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.
 • A. z siedzibą we Wrocławiu, Sky Tower ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu : IOD at workservice.

  pl.*Dane osobowe będą przetwarzane w celu* realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna : 221 1 kodeksu pracy w zw. z art.

  6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych).

  Podanie danych jest dobrowolne,ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych : powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji.

  Przewidywane kategorie odbiorców danych : osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa : prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

  Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany na etapie zawierania umowy.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku