Monter - Spawacz Mig/Mag/Tig - kraje UE
Real Construct sp.z o.o.
Kraków, Małopolskie
3 d. temu

Real-Construct Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, jest firmą budowlano-montażową, zatrudniającą około 200 pracowników. Firma działa od roku 1994.

W ciągu tych lat skompletowaliśmy doświadczoną kadrę kierowniczą oraz wysoko wykwalifikowanych pracowników znających najnowsze technologie budow lane.

Dysponujemy solidną bazą sprzętową. Mamy duże doświadczenie organizowania pracy w różnych krajach i w różnych systemach prawnych.

Pracujemy niemal w całej Europie, a nawet na innych kontynentach : w Chinach, USA, Meksyku, w Brazylii, Turcji czy w Maroku.

Wysoka jakość i terminowość naszych robót znajduje uznanie u inwestorów krajowych i zagranicznych, czego wyrazem jest częste zlecanie do realizacji kolejnych inwestycji przez tych samych klientów.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do objęcia stanowiska : Monter - Spawacz - kraje UE Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za : -

spawanie różnymi metodami (Mig / Mag / Tig / elektroda) - spawanie konstrukcji stalowych, inox, rury gazowe - wykonywanie prac monterskich (linie produkcyjne, spożywcze, podajniki) -

współpraca z innymi członkami zespołu Oczekiwania : - min. 2 lata doświadczenia - umiejętność czytania rysunków technicznych -

 • uprawnienia do wykonywania zawodu Oferujemy : -zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; -bardzo atrakcyjne wynagrodzenie;
 • możliwość pracy w wielu europejskich krajach; -perspektywę rozwoju zawodowego w stabilnej firmie o uznanej pozycji na rynku;
 • pracę w zgranym, doświadczonym i ambitnym zespole; -bezpłatny transport oraz zakwaterowanie. Kandydaci zainteresowani podjęciem pracy na oferowanym stanowisku proszeni są o przesyłanie CV w języku polskim.
 • Prosimy o zawarcie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Real Construct Sp.

  z o.o. z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r.

  poz. 1182, 1662) . Informujemy, że Administratorem danych jest Real Construct Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Siewnej 44.

  Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

  Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Uprzejmie informujemy ,że skontaktujemy się jedynie z wybranymi w procesie rekrutacji kandydatami.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku