Spawacz Mag / Niemcy
Agencja Pracy East Power
Wrocław, Dolnośląskie
‎19 godz. temu
source : Lento.pl

Agencja EastPower . Świadczymy kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania personelem oraz doborem i rekrutacją pracowników.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą w zakresie zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Każda oferta konstruowana jest indywidualnie zgodnie z potrzebami i wskazówkami Klienta, a efektem tego jest najwyższa jakość i satysfakcję ze współpracy.

SPAWACZ MAG Stanowisko : Spawacz MAG Lokalizacja : Magdeburg Zakres obowiązków :

  • spawanie metodą MAG konstrukcji stalowych
  • montaż według rysunku technicznego Wymagania :
  • znajomość języka niemieckiego mile widziana
  • doświadczenie na ww. Stanowisku
  • uprawnienia spawalnicze
  • mile widzany samochód Oferujemy :
  • umowa o pracę oparta na warunkach niemieckich w oparciu o IGZ
  • praca w pełnym wymiarze godzinowym z możliwością wyrobiena nadgodzin
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki
  • zapenione zakwaterowanie , pokoje max. 2-3 osobowe
  • możliwość stałego, długoterminowego zatrudnienia Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na nasz adres Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 512 522 523 , 575 440 254
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych