Praca dla spawacza w TIGu
Indmont
Kraków, Małopolskie
4 d. temu

W związku z dynamicznym rozwojem , firma Indmont Sp. z o.o. S.K. poszukuje kandydatów na stanowisko : Spawacz TIG : - doświadczenie w precyzyjnym spawaniu stali nierdzewnej(rury, szczelność, rentgen) -

dobra znajomość rysunku technicznego; - aktualne uprawnienia spawalnicze potwierdzone certyfikatami - min. 2-3 letnie udokumentowane doświadczenie w zawodzie.

Co oferujemy? - umowę o pracę, - transport na kontrakt, zakwaterowanie, odzież roboczą, - warunki finansowe adekwatne do posiadanych umiejętności zawodowych, -

ciekawą pracę i uczestnictwo w innowacyjnych projektach, - możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego, - pracę z doświadczonym zespołem pracowniczym w dużym przekroju wiekowym, -

pracę w prężnie rozwijającej się i stabilnej firmie Liczba wakatów : 4 Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swoich aplikacji na adres mailowy : z tytułem wiadomości : "Spawacz TIG Informujemy iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

W treści CV proszę o dopisanie : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art.

6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art.

6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) .

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku