Programista Java Script
DORIES ARIA
mazowieckie Polska
12 d. temu

Dla naszego klienta, firmy specjalizującej się w dziedzinie zabezpieczeń elektronicznych, oraz budową systemów informatycznych i w systemów wysokiej dostępności opartych na otwartej technologii realizującej usługi chmurowe oraz przeglądarkowych aplikacjach umożliwiających do nich dostęp poszukujemy :

Miejsce pracy : Warszawa

Warszawa

Do zadań Programisty Java Script będzie należało tworzenie Systemu Monitorowania Floty, budowanej w oparciu o : Front-end (Backbone, Bootstrap, Leaflet) Back-end Node. js, Restify

  • programowanie aplikacji do monitorowania i zarządzania flotą przy użyciu JavaScript, HTML5 i CSS3
  • tworzenie testów jednostkowych, integracyjnych oraz funkcjonalnych dla elementów systemów
  • opracowywanie dokumentacji technicznej
  • Wymagania i obowiązki :

    Wykształcenie informatyczne lub pokrewneDobra znajomość programowania współbieżnegoDobra znajomość programowania Java ScriptZnajomość różnych systemów operacyjnych od strony programistyZnajomość narzędzi programistycznychKomercyjne doświadczenie w zakresie programowania w języku Java Script

  • Oczekujemy : Talentu do projektowania oprogramowaniaSkuteczności
  • Sumienności w realizacji założonych celówZaangażowanie w projektyDoświadczenia zawodowego w pracy na stanowisku programisty w firmie komercyjnej min.
  • 2 lataZnajomości jęz angielskiego bardzo dobry (min B2)

    Proponujemy :

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym,
  • Wygodną formę umowy : o pracę / B2B / dzieło / zlecenie,
  • Elastyczne godziny pracy
  • Udział w ambitnym projekcie związanym z branżą monitoringu i logistyki
  • Pakiet opieki medycznej
  • Wsparcie za pomocą Testlink i Confluence,SCRUM, system ticketowy JIRA, GIT
  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy,
  • Praca z wykorzystaniem ciekawych technologiami (m.in. Docker, Spring-boot, Cassandra, Go...)
  • Prosimy o zamieszczenie klauzuli :

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

    08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych