Elektomonter / Elektryk SN i NN
Personalhelden
Opole, Opolskie
3 d. temu

Firma Personalhelden jest dynamicznie rozwijającym się niemieckim przedsiębiorstwem w zakresie doradztwa personalnego. Wspieramy naszych klientów w profesjonalnym poszukiwaniu kandydatów aktywnych zawodowo.

Nasz zespół gwarantuje sprawną i profesjonalną rekrutację, oraz weryfikację każdej aplikacji. Nasz rozwój jest Twoją szansą! Stanowisko : Elektomonter / Elektryk SN i NN Miejsce pracy : Region Magdeburg Forma zatrudnienia : umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z niemieckim pracodawcą Zakres obowiązków : Montaż tras kablowych, obróbkę i łączenie kabli Montaż muf i głowic NN i SN Diagnozę i usuwanie usterek w układach elektrycznych Chętnie zatrudnimy osoby, które posiadają : Wykształcenie kierunkowe i doświadczenie w zawodzie jako elektromonter / elektryk Znajomość języka niemieckiego Uprawnienia SEP Prawo jazdy kl.

B lub C Oferujemy : Niemiecka umowę o pracę wraz ze świadczeniami socjalnymi zawarta bezpośrednio z niem. firmą, a nie z agencją pośrednictwa pracy (Zeitarbeits-

Leiharbeitsfirma) Atrakcyjne wynagrodzenie z niemieckimi stawkami Pomoc przy szukaniu zakwaterowania i załatwieniu niezbędnych formaliści (zameldowanie, konto bankowe, ubezpieczenie, zasiłek rodzinny) Pomoc i osobiste wsparcie w procesie integracji Mamy nadzieję na owocną współpracę! Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z dołączoną klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych : E-

Mail : W przypadku ewentualnych pytań prosimy o kontakt : Tel. +48 (22) 307 94 49 / Kom. +48 512 295 062 Tel +49 162 806 5712 Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Majzner Consulting GmbH z siedzibą w Osnabrück zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922) . Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Majzner Consulting GmbH z siedzibą w Osnabrück przy Franz-Lenz-Str. 1a. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji.

Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku