Specjalista ds. Obsługi Pacjenta Ortopedycznego
NEUCA S.A.
Toruń
7 d. temu

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za :

  • poszerzanie rynku poprzez włączanie do współpracy nowych szpitali i NZOZ,
  • podtrzymywanie relacji z istniejącymi Klientami firmy,
  • przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjowanie warunków,
  • realizację planów sprzedaży,
  • raportowanie wykonywanych zadań.
  • Wymagania

    Od kandydatów oczekujemy :

  • wykształcenia medycznego bądź w trakcie nauki (fizjoterapeuta, technik ortopeda, technik fizjoterapeuta) lub ukończony kurs z zakresu towaroznawstwa artykułów medycznych,
  • wysokiej orientacji na klienta oraz doświadczenia w obsłudze,
  • komunikatywności oraz bardzo dobrych umiejętności interpersonalnych,
  • doskonałej organizacji pracy,
  • samodzielności w działaniu.
  • Oferujemy :

  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji,
  • interesujący system motywacyjny,
  • pracę w młodym zespole.
  • Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji wybierając przycisk APLIKUJ.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych