Kontroler jakości – Siemianowice Śląskie
Quality & Human Services Sp. z o.o.
śląskie
10 d. temu

Zakres obowiązków :

Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej poszukujemy Kandydatów / Kandydatek na stanowisko :

Kontroler Jakości

Miejsce pracy : Siemianowice Śląskie

Do zadań na tym stanowisku będzie należało :

  • sortowanie, naprawa komponentów oraz wyrobów gotowych
  • praca według ściśle określonych procedur i instrukcji
  • stosowanie się do zasad obowiązującej w firmie Polityki Jakości
  • zapewnienie terminowej realizacji zadań
  • dbanie o porządek i organizację własnego stanowiska pracy
  • Od osób aplikujących oczekujemy :

  • umiejętności stosowania narzędzi kontrolno-pomiarowych,
  • samodzielności, sumienności, odpowiedzialności
  • doskonałej organizacji pracy własnej
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym.
  • Oferujemy :

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • możliwość nawiązania stałej współpracy,
  • zdobycie cennego doświadczenia zawodowego.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych