Specjalista ds. Pozyskiwania Klientów Korporacyjnych
mBank S.A.
Kielce Polska
12 d. temu

Opis stanowiska

Wyzwania na tym stanowisku :

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów korporacyjnych
  • sprzedaż produktów bankowości korporacyjnej
  • współpraca z oddziałem korporacyjnym i specjalistami produktowymi
  • utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • wspieranie cross-sellingu w Grupie mBanku
  • realizacja zaplanowanego budżetu
  • Wymagania

    Gwarancja Twojego sukcesu w tej roli :

  • wykorzystanie dotychczasowego doświadczenia w obszarze sprzedaży lub pracy na portfelu
  • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami firmowymi
  • znajomość specyfiki pracy mobilnej
  • ukierunkowanie na realizację zadań oraz osiąganie założonych celów
  • samodzielność oraz dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy kat. B
  • Oferujemy

    Korzyści ze współpracy :

  • Partnerska współpraca oparta na zasadach B2B. Jeśli nie prowadzisz działalności, chętnie pomożemy w jej założeniu. Zapraszamy tutaj : https : / / firmowi.
  • pl / pierwsze-kroki / audio

  • Trzymiesięczny okres wdrożeniowy , podczas którego zapewnimy szkolenia oraz wsparcie opiekuna / mentora w Oddziale Korporacyjnym, Pion Bankowości Korporacyjnej i Inwestycyjnej
  • Realny wpływ na wysokość swojego wynagrodzenia. Oferujemy przejrzysty i atrakcyjny system prowizyjny (składający się ze stałego wynagrodzenia miesięcznego oraz konkurencyjnej prowizji przychodowej)
  • Możliwość korzystania z samochodu służbowego przy odpowiedniej realizacji planu sprzedaży
  • Możliwość pracy zdalnej (z domu) po okresie implementacji i pierwszych sukcesach sprzedażowych
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w ramach struktur bankowości korporacyjnej
  • Zwrot kosztów transportu związanych z wykonywaniem zleconych zadań
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych