Praca przy pakowaniu odzieży
Work Service
Janowiec Wielkopolski, Kujawsko-pomorskie
5 d. temu

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą.

Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia : 2010. Obecnie dla jednego z naszych Klientów, dużej, renomowanej firmy z branży odzieżowej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko : Pakowacz / ka odzieży Zadania na stanowisku : · kontrola stanu towaru ze zwrotów · składanie i przepakowywanie odzieży · metkowanie · utrzymanie porządku na miejscu pracy Oczekujemy : · gotowości do pracy 3-

zmianowej · sumienności oraz dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań · umiejętności pracy w zespole · dobrej kondycji fizycznej i dobrego wzroku Oferujemy : · atrakcyjną stawkę godzinową · bezpłatny dowóz do miejsca pracy (Gądki k.

Poznania) · pracę w pełnym wymiarze czasu pracy · comiesięczne premie oraz nagrody · oferty promocyjne wielu partnerów firmy Work Service S.

A. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub kontakt pod numerem : 508 040 131 lub 600 827 207. Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli : " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu.

Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku