PRACOWNIK PRODUKCJI
TELE-FONIKA KABLE
Kraków, Małopolskie
4 d. temu

TELE-FONIKA KABLE S.A. jest największym producentem kabli i przewodów w Europie Środkowej i Wschodniej. Poszukujemy kandydatów chętnych podjąć pracę jako : PRACOWNIK PRODUKCJI Miejsce pracy : Zakład Kraków ul.

Wielicka 114 lub Miejsce pracy : Zakład Kraków - Bieżanów os. Złocień Stanowisko do przyuczenia bez wymaganego doświadczenia.

Zadania : - praca przy bezpośredniej produkcji kabli i przewodów po wstępnych szkoleniach stanowiskowych Wymagania : - sprawność fizyczna -

gotowość do pracy w systemie zmianowym - odpowiedzialność i sumienność - mile widziane doświadczenie w pracach technicznych Oferujemy : -

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pełny etat - zmianowy system pracy (praca na 3 zmiany w ruchu ciągłym 4 brygady) -

pakiet socjalny (premie świąteczne, dofinansowanie wypoczynku, zapomogi ) - wynagrodzenie podstawowe to 2800 zł brutto, wraz z doświadczeniem wynagrodzenie wzrasta.

Średnia wynagrodzenia na tym stanowisku to 4500zł brutto - premiowy system wynagradzania Oferty CV prosimy składać na adres e-

mail lub osobiście w Dziale Kadr - Kraków ul. Wielicka 114. Przed planowanym zatrudnieniem jest możliwość zobaczenia jak wygląda praca na stanowisku, poznać szczegółowe informacje dotyczące zatrudnienia, wynagrodzenia.

Zapraszamy na spotkanie w każdy wtorek i czwartek (poza świętami) godz. 10 : 00 Kraków ul. Wielicka 114 (portiernia przy produkcji).

Dziękujemy za wszystkie CV. Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli : " Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TELE-

FONIKA Kable S.A. z siedzibą w Myślenicach, ul. H. Cegielskiego 1, moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np.

aplikacja, list motywacyjny, CV) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej dla celów rekrutacyjnych, w procesie rekrutacji na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych