Specjalista ds. Bankowości Elektronicznej
Nest Bank
Gdańsk Centrala
5 d. temu

Zakres obowiązków :

  • projektowanie oraz modyfikacja funkcjonalności bankowości elektronicznej (internetowej i mobilnej),
  • usprawnianie procesów biznesowych związanych z obsługą bankowości elektronicznej,
  • współpraca z dostawcami zewnętrznymi w zakresie wdrażania i rozwijania rozwiązań, w tym partnerami Open API,
  • inicjowanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie prowadzonych projektów,
  • projektowanie i optymalizacja procesów biznesowych w kanałach online,
  • optymalizacja funkcjonowania produktów i usług online w oparciu o analizę problemów i zachowań klientów,
  • monitorowanie i analiza rynku systemów bankowości elektronicznej oraz rozwiązań funkcjonujących w innych branżach,
  • wykonywanie testów oprogramowania bankowości elektronicznej (w tym testów akceptacyjnych UAT).
  • Wymagania :

  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w tym we wdrażaniu projektów od strony biznesu lub IT,
  • doświadczenie w przygotowywaniu wymagań funkcjonalno-biznesowych dla produktów finansowych lub eCommerce,
  • umiejętność samodzielnego prowadzenia projektów ,
  • znajomość nowych technologii,
  • kreatywność oraz chęć wdrażania nowych rozwiązań,
  • orientacja na cel i wysoka świadomość biznesowa,
  • zdolność efektywnego zarządzania własnym czasem pracy i ustalania priorytetów,
  • umiejętność pracy w zespole.
  • Oferujemy :

  • przyjazną atmosferę pracy w zespole doświadczonych i ambitnych ekspertów,
  • wyzwania, umożliwiające rozwój własnych kompetencji,
  • przestrzeń wdrażania autorskich pomysłów i rozwiązań,
  • pracę w dobrze skomunikowanej części Gdańska (blisko kolejka SKM, dworzec PKP, przystanki tramwajowe, autobusowe, ogólnodostępny parking),
  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę), pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie), dzień w pracy możesz rozpocząć od kubka pysznej kawy-
  • wszystkie nasze kuchnie są wyposażone w nowoczesne ekspresy do kawy, dodatkowo codziennie dostarczamy dla naszych Pracowników świeże owoce i warzywa.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych