pracownik obsługi klienta
Agencja Pracy Tempus
Warszawa, Mazowieckie
3 d. temu

Czas pracy :

  • Praca w godzinach 08 : 00 16 : 00,
  • od poniedziałku do piątku. Obowiązki :
  • kontakt telefoniczny z klientem,
  • kontakt mailowy z klientem,
  • zbieranie informacji na temat potrzeb Klienta,
  • wsparcie działu sprzedaży. Wymagania :
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w obsłudze klienta,
  • łatwość nawiązywania kontaktów. Oferujemy :
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie ze składkami ZUS,
  • stawkę godzinową 18,00 zł brutto. Dziękujemy za przysłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
  • Zainteresowane osoby zapraszamy również do siedziby Agencji osobiście : Agencja Pracy czasowej Tempus A, Ul. Meander 15, Warszawa, Czynna w godzinach 10 : 00-

    16 : 00 od poniedziałku do piątku. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp.

    z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 55, zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji przez Agencję Pracy Czasowej TEMPUS A Sp.

    z o.o. Sp. K. Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych wyłącznie podmiotom, którym powierzenie danych osobowych jest konieczne w celu przeprowadzenia kolejnych procesów rekrutacji, w tym w szczególności udostępnienia danych potencjalnym pracodawcom, jak również podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp.

    z o.o. Sp. K. oraz podmiotom wspierającym Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K.. w prowadzeniu rekrutacji zewnętrznym podmiotom rekrutującym.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych