Praca za granicą dla par
Bestenwest Work Sp. z o.o.
Szklarska Poręba, Dolnośląskie
7 d. temu

Firma Bestenwest Work Sp. z o.o. (certyfikat nr 13657) zajmująca się pośrednictwem pracy w Holandii poszukuje dla swojego klienta osób do pracy przy mięsie drobiowym.

Oferujemy : - stabilną pracę na dłuższy czas, - regularne cotygodniowe wynagrodzenie, - gwarantujemy zakwaterowanie wspólne dla par, -

ubezpieczenie, - opiekę polskiego koordynatora w Holandii - organizujemy transport : http : / / www.wojtexpolnoc.pl Wymagania : -

dyspozycyjność - wyjazd od zaraz (minimum 1 tydzień) - sumienność, - niekaralność. Mile widziane pary i panie. Praca bez znajomości języka i doświadczenia.

Więcej informacji pod numerem telefonu Iza 730 719 400 oraz na stronie www.bestenwest.pl Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV na adres mailowy : Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku