Ślusarz narzędziowy
Coveris Rigid Polska Sp. z o.o.
Siemianowice Śląskie, Śląskie
3 d. temu

Firma COVERIS Rigid ma ugruntowaną pozycję lidera w zakresie opracowywania, produkcji i dostarczania opakowań giętkich i sztywnych z tworzyw sztucznych i papieru.

Aktualnie do naszego zakładu produkcyjnego w Siemianowicach Śląskich poszukujemy kandydata / tki na stanowisko : Ślusarz narzędziowy Nr ref.

ŚN Miejsce pracy Siemianowice Śląskie Wymagania :

  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe kierunkowe,
  • Doświadczenie w zawodzie Ślusarz Narzędziowy, Ślusarz - Mechanik lub pokrewne,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmian,
  • Sumienność, dokładność. Mile widziane :
  • Umiejętność obsługi urządzeń skrawających (tokarki, szlifierki- w tym do płaszczyzn, frezarki),
  • Doświadczenie w pracy w Dziale Narzędziowym firmy produkcyjnej,
  • Doświadczenie w kierowaniu wózkami widłowymi i urządzeniami dźwigowymi. Główne zadania :
  • Przygotowanie form i narzędzi do procesu produkcyjnego,
  • Dokonywanie cyklicznych przeglądów form i narzędzi produkcyjnych według określonego harmonogramu,
  • Dokonywanie doraźnych napraw, regeneracji i konserwacji form i narzędzi produkcyjnych,
  • Dokumentowanie przeprowadzanych prac zgodnie z obowiązującymi procedurami,
  • Inne zadania związane z wykonywaną pracą. Oferujemy :
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • duże możliwości rozwoju dla najlepszych.
  • pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do urlopu). Administratorem podanych przez Ciebie danych w procesie rekrutacyjnym jest Coveris Rigid Polska Sp.
  • z o.o. ul. Budowlana 6, 41-100 Siemianowice Śląskie. Przysługuje Ci prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych, uzyskania dostępu do swoich danych;
  • sprostowania i uzupełnienia danych, usunięcia danych; ograniczenia przetwarzania danych. Przysługuje Ci także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych, do przeniesienie danych oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

    Szczegółowe postanowienia w zakresie przysługujących Ci praw i zasad przetwarzania przez nas danych znajdziesz w naszej Polityce prywatności dostępnej pod adresem www.coverisrigid.com

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych