Poszukuje Opiekunki Osob starszych Anglia Haringey
BW AGENCY
Słupsk, Pomorskie
2 d. temu

Firma B&W jest prężnie rozwijającą się firmą na polskim rynku z siedzibą w Szczecinie , która specjalizuje się w świadczeniu usług w sektorze medycznego.

Mamy ponad 5-letnie doświadczenie na rynku europejskim w zakresie rekrutacji. Naszym atutem jest ogromne doświadczenie w pozyskiwaniu personelu na terenie Anglii.

Pomagamy w ten sposób pracodawcom uzupełniać braki kadrowe, oferując pracę dla osób do opieki nad osobami starszymi. Poszukujemy osób na stanowisko : Opiekun(ka) osób starszych-

mieszkanie z pacjentem, Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało : otoczenie pacjenta całkowitą opieką, pomoc przy czynnościach dnia codziennego, prowadzenie gospodarstwa domowego.

Wymagamy : dobrej znajomości języka angielskiego, doświadczenia w opiece nad osobami starszymi, predyspozycji psychologicznych, cierpliwości i życzliwości, dobrego stanu zdrowia.

Mile widziane osoby niepalące. Oferujemy : legalne zatrudnienie w oparciu o umowę z angielskim pracodawcą / opłacone składki ubezpieczenia atrakcyjne wynagrodzenie okolo 415 funtow tygodniowo, zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w domu podopiecznego, oraz internet , opieka koordynatora przez cały okres pobytu w Anglii.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie na mail telefon 519740467

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku