Praca dla Opiekunki osób starszych
Promedica24
Chotomów, PL
21 d. temu

Podopieczny

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą Opiekunki / Opiekuna do osoby starszej.

Stan zdrowia

  • kłopoty ze wzrokiem
  • kłopoty z pamięcią
  • choroba Alzheimera
  • problemy z poruszaniem
  • Obowiązki opiekunki

  • pomoc Podopiecznemu w codziennych czynnościach życiowych
  • przygotowywanie posiłków z uwzględnieniem diety
  • pomoc przy poruszaniu się
  • pomoc przy transferze
  • drobne prace domowe
  • robienie zakupów
  • dotrzymywanie towarzystwa
  • Pozostałe informacje

  • wymagane doświadczenie w opiece nad osobą starszą (może być nad członkiem rodziny)
  • Naszym opiekunkom oferujemy

  • Legalna forma współpracy i opłacone składki ZUS
  • Wsparcie opiekuna kontraktu
  • Szybką możliwość podjęcia pracy