Embedded Software Developer
HAYS POLAND Sp. z o.o.
Gliwice, Śląskie, Polska
8 d. temu

Twoja następna firma

Dla naszego Klienta, centrum inżynieryjnego firmy z branży automotive zlokalizowanego w Gliwicach, poszukujemy pracownika na stanowisko Embedded Software Developera.

Twoje następne stanowisko

Pracując na stanowisku Embedded Software Developera będziesz zajmować się wykonywaniem prac projektowych w obszarze elektronicznym zgodnie z wymogami Klienta oraz z zachowaniem norm jakościowych.

Będzie tworzyć i aktualizować dokumentację techniczną oraz rozwijać nowe koncepcje.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Od Kandydatów wymagamy umiejętności czytania schematów elektronicznych, ideowych i blokowych oraz tworzenia oprogramowania embedded w języku C.

Co więcej, Kandydaci powinni mieć podstawową wiedzę z zakresu elektroniki i budowy mikrokontrolerów. Z uwagi na międzynarodowe środowisko pracy wymagamy bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.

Co zyskujesz?

Nasz Klient zapewnia stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w branży motoryzacyjnej, rozwój zawodowy (m.in.

szkolenia i kursy językowe) oraz bogaty pakiet socjalny : prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy – kartę MultiSport, dodatki świąteczne i urlopowe, ubezpieczenia grupowe na preferencyjnych warunkach

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku