Praca w CallCenter Ostrawa - GWARANTOWANY ZAROBEK 2600 NETTO
AAA Auto
Rybnik, Śląskie
3 d. temu

Opis oferty pracy : Nie jesteśmy call center, w którym wciskasz ludziom nie potrzebne oprogramowanie! U nas umawiasz ludzi na spotkania do auto komisu, gdzie widzą realne samochody, które sobie mogą kupić.

Bądź jednym z nas! Poszukujemy osób do naszego zespołu Call Center w Ostravie. Nie masz doświadczenia? To Twoja pierwsza praca?

Nie przejmuj się : ) Nasz zespół nauczy Cię wszystkiego : ) Twoim zadaniem będzie : Telefoniczna obsługa naszych Klientów -

to oni dzwonią do Ciebie, a nie ty do nich : ) Informujesz klientów o warunkach sprzedaży i skupu samochodów. Współpracujesz z innymi oddziałamii w naszej firmie.

Oferujemy : Umowę o pracę na czas nieokreślony, Wynagrodzenie 2.500 PLN brutto + BONUSY. Miesięcznie możesz otrzymać, aż 5.

000 PLN brutto Co więcej. Przez pierwsze dwa miesiące, gdy nie będziesz jeszcze takim dobrym telemarketerem, będziesz miał podstawę 3.

000 PLN (18.000 CZK) byś nie głodował i mógł się po pracy bawić. Umowa jest podpisana z AAA Auto w Czechach. Wynagrodzenie przeliczone na PLN.

Szkolenia przygotowujące do pracy oraz okres adaptacyjny. Mozliwość rozwoju Pracę w młodym przyjaznym i dynamicznym zespole Wsparcie przełożonych Stabilną pracę Benefity Pracę w nowoczesnych pomieszczeniach Wymagamy : Prawo jazdy kat.

B i samochód- nie jest to warunek konieczny, ale będziesz pracować w Ostrawie ok 12km od granicy. Nastawienie na realizację celu Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym Chęć nauki nowych rzeczy Dodatkowym atutem będzie znajomość j. czeskiego i angielskiego

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku